Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  15  16  17  18  19  20  21  22  23  >>  27 


Polska według kobiet
2008-06-02
Przewodnik POLSKA WEDŁUG KOBIET już pojawił się w Empikach! A w nim wiele ciekawych tras, szlaków, opisów miejsc znanych i mniej znanych. W rubryce poświęconej Warmii i Mazurom znajdziecie opisane przez Violę jej dwa ulubione miejsca...
Lektura w sam raz na nadchodzące wakacje.

Nowości do pobrania
2008-05-26
Dziś oficjalna premiera płyty Violi Brzezińskiej - „Przystań”,
a w dziale Pliki do pobrania próbki utworów, które znajdziecie w całości na płycie oraz plakat, który będzie towarzyszył trasie koncertowej promującej płytę. Zapraszamy.

Zapraszamy do Trójki
2008-05-24
W najbliższą niedzielę (25.05) o godz. 7:00 w radiowej TRÓJCE Viola będzie gościem Patrycji Michońskiej-Dynek, usłyszymy m.in najnowsze piosenki z albumu "Przystań". Zapraszamy!!!

Przystań – premiera 26 maja
2008-05-20
„Przystań” – pierwsza solowa płyta Violi Brzezińskiej, nagrana z zespołem, z którym pracuje od 2006 roku. Gościnnie swoim głosem płytę ubogacili siostra Violi Anna Brzezińska oraz Adam Krylik (Chili My).
Na ten album czekało wiele osób. Piosenki są autorstwa członków zespołu, wyjątkiem jest jedna napisana przez Joachima i Beatę Mencel. Teksty w większości napisała sama Viola. Nagrań dokonano w studiu Apollo (Białystok) oraz Eden (Toruń).
Więcej...

ONET.PL-REPORTAŻ
2008-05-14
Od kilku dni na onet.pl w dziale "Teledyski" można obejrzeć reportaż z koncertu Violi i chłopaków z Zespołu, który odbył się 18 kwietnia w Warszawie na SGH.
Autorem i pomysłodawcą reportażu jest Konrad Sikorski na co dzień współpracujący z Onetem.
Kliknij tutaj i obejrzyj.

Nowa strona Violi
2008-05-01
Jak było zapowiadane, w dniu dzisiejszym nastąpiła odsłona nowej wersji strony Violi i Zespołu. Strona utrzymana jest w stylistyce okładki najnowszej płyty Violi i Zespołu "Przystań", której premiera spodziewana jest w tym miesiącu.
Autorką zdjęć i grafiki na stronie oraz płycie jest Agata Kosno. Za część informatyczną działania strony odpowiada Maciek Filipowicz.

PREMIERA PłYTY- Hurrraaaa!!!!!!!!!
2008-04-25
W drugiej połowie maja ukaże się długo oczekiwana płyta solowa Violi. Na krążku znajduje się 11 piosenek utrzymanych w stylistyce pop-rockowej. Produkcją muzyczną "PRZYSTANI" zajęli się Bartosz Mielczarek (bas) i Grzegorz Hinczewski (piano). Ponadto, na płycie usłyszycie Michała Maliszewskiego (gitary), Tomka Franciszkowskiego (perkusja), a także Jacka Leśniewskiego (perkusja). Gościnnie, w kilku utworach zagrał kwintet smyczkowy. Wokale zasilili: Adam Krylik(Chili My) oraz Anna Brzezińska.
Warto było czekać...

Niebawem podamy informację o tym, gdzie będzie można kupić płytę oraz dokładną datę jej premiery.

"Polska według kobiet"
2008-04-24
W połowie maja w Empikach, we wszystkich dobrych księgarniach w całym kraju ukaże się przewodnik turystyczny "POLSKA WEDŁUG KOBIET".
Jak sam tytuł wskazuje będą to rekomendacje różnych miejsc opisanych tylko przez kobiety. W dziale poświęconym Warmii i Mazurom znalazł się między innymi opis dwóch ulubionych miejsc Violi.
Wydawcą przewodnika jest Cartablanca (PWN).
Gorąco polecamy!!!

Nowa strona WWW
2008-04-24
W związku ze zbliżającą się premierą płyty Violi, 1 maja ruszy nowa strona Violi i Zespołu.
O piękną szatę graficzną oraz zdjęcia zadbała Agata Kosno, od strony informatycznej i administracyjnej o nową "WWW" zatroszczył się Maciek Filipowicz.
Mamy nadzieję, że strona Wam się spodoba, czekamy na Wasze opinie.

NIEDZIELNIK z Violą
2008-04-04
W najbliższą niedzielę 6 kwietnia o godz. 8.00 w TV PULS Viola będzie jednym z gości programu NIEDZIELNIK. Dobra wiadomość dla tych, którzy nie będą mieli okazji obejrzeć programu w niedzielę- powtórka NIEDZIELNIKA w poniedziałek 7 kwietnia o godz. 10. 00.
Zapraszamy do oglądania i słuchania!


Strony:  1  <<  15  16  17  18  19  20  21  22  23  >>  27