Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  11  12  13  14  15  16  17  18  19  >>  29 


Viola w koncercie DOBRO NIESKOŃCZONE
2010-05-28
Już dziś pragniemy Was zaprosić na niezwykły koncert z okazji beatyfikacji ks. Jerzego Popiełuszki DOBRO NIESKOŃCZONE - artyści dla księdza Jerzego.
Koncert odbędzie się 5 czerwca w Warszawie (scena przed Świątynią Opatrzności Bożej) o godz. 17.30.
Dla Tych, którzy nie będą mogli na żywo uczestniczyć w koncercie mamy dobrą wiadomość. Koncert transmitowany będzie live w TVP1.
Zapraszamy!

Viola na antenie radiowej
2010-05-11
Już jutro na antenie radia Plus Warszawa będziecie mogli wysłuchać wyjątkowego wywiadu, którego Viola udzieliła Patrycji Michońskiej. Nastawcie radia na 96,5 fm i słuchajcie MAGAZYNU INFORMACYJNEGO. Start od godziny 16.00!

Fotorelacja ze Szczecinka
2010-04-12
...w dziale Galeria - Koncerty. Autorką zdjęć jest Iza Pańtak.

Święta tuż tuż...
2010-04-01
z tej okazji życzymy Wam, abyście spotkali Ogrodnika o świcie...
Radosnych świąt!!!

Narodowy Dzień Życia
2010-03-24
W dniu dzisiejszym obchodzimy Narodowy Dzień Życia. To święto, uchwalone przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w 2004r. W ubiegłych latach obchody odbywały się m.in. pod hasłami: „Dom pełen skarbów", „Być ojcem - rola życia", „Razem na zawsze", „Jestem mamą – to moja kariera" oraz „Stawiam na rodzinę".

W tym roku Narodowy Dzień Życia będzie obchodzony pod hasłem: „Dziadki - dziatkom„
Jak co roku, specjalnie na tę okazję została napisana piosenka "Miłość wciąż ta sama". Tym razem jest to duet nagrany przez Violę i Adama Krylika. Artyści uświetnili dzisiejszą galę Narodowego Dnia Życia, śpiewając ten utwór w Arkadach Kubickiego na Zamku Królewskim w Warszawie.

Pieśni Pasyjne
2010-03-14
W związku z okresem Wielkiego Postu załączamy kilka powszechnie znanych pieśni pasyjnych w wykonaniu Violi i Zespołu. Znajdziesz je w dziale PLIKI.

Boże Narodzenie
2009-12-25
Kochani, życzymy Wam radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Niech Pan Bóg Wam błogosławi w każdej dziedzinie Waszego życia.

Zapraszamy do posłuchania pięknych polskich kolęd - Pliki

Płyta z kolędami WŚRÓD NOCNEJ CISZY
2009-12-13
7 grudnia 2009 roku ukazał się nowy krążek Violi Brzezińskiej. Jest to płyta kolędowa, nagrana w duecie ze Sławkiem Kosińskim, znakomitym gitarzystą, na co dzień współpracującym m.in: z Urszulą i zespołem Lombard. Płyta zawiera dziewięć przepięknie zaaranżowanych kolęd i pastorałek. Bez wątpienia to produkcja wyjątkowa ze względu na swój liryczny klimat, który tworzą gitary: akustyczna i klasyczna oraz ciepły wokal Violi. Oszczędna w środkach, za to niezwykle bogata w swoim wyrazie. Zachwyci wszystkich tych, którym bliska jest prostota, piękno i minimalizm. Projekt okładki, grafika to zasługa Agaty Kosno- Jaczewskiej.
Płytę można będzie nabyć w sklepie internetowym na stronie oraz na koncertach. Cena płyty kolędowej to 20 złotych.

Na początku stycznia 2010 roku Viola i Sławek w towarzystwie instrumentów perkusyjnych Kamila Cudzicha ruszają w trasę promującą nowy krążek. Do zobaczenia na koncertach!
Viola Brzezińska, Sławek Kosiński - Wśród nocnej ciszy - kolędy

WIDZIEĆ WIĘCEJ - VIDEO
2009-12-13
Już dziś możesz obejrzeć teledysk do piosenki WIDZIEĆ WIĘCEJ! Trochę czasu nam to zajęło, ale chcieliśmy pokazać Wam jak najlepszą wersję. Raz jeszcze, za realizację clipu i cierpliwość dziękujemy Konradowi Sikorskiemu oraz Maćkowi Szczerbickiemu. Mamy nadzieję, że obrazek do WIDZIEĆ WIĘCEJ Wam się spodoba tak samo jak nam...

Świąteczna PROMOCJA!
2009-12-06
Informujemy, iż w związku z nadchodzącymi świętami przygotowaliśmy dla Wszystkich Fanów specjalną ofertę.

Pakiet promocyjny zawiera: Płytę "Przystań", jeszcze gorącą płytę kolędową "Wśród nocnej ciszy" oraz singiel Violi "Widzieć więcej" gratis. Wszystko to w cenie TYLKO 40 zł (plus koszty wysyłki). ZAPRASZAMY!!!

(Promocja trwa do końca grudnia 2009)


Strony:  1  <<  11  12  13  14  15  16  17  18  19  >>  29