Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  11  12  13  14  15  16  17  18  19  >>  28 


Boże Narodzenie
2009-12-25
Kochani, życzymy Wam radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku.
Niech Pan Bóg Wam błogosławi w każdej dziedzinie Waszego życia.

Zapraszamy do posłuchania pięknych polskich kolęd - Pliki

Płyta z kolędami WŚRÓD NOCNEJ CISZY
2009-12-13
7 grudnia 2009 roku ukazał się nowy krążek Violi Brzezińskiej. Jest to płyta kolędowa, nagrana w duecie ze Sławkiem Kosińskim, znakomitym gitarzystą, na co dzień współpracującym m.in: z Urszulą i zespołem Lombard. Płyta zawiera dziewięć przepięknie zaaranżowanych kolęd i pastorałek. Bez wątpienia to produkcja wyjątkowa ze względu na swój liryczny klimat, który tworzą gitary: akustyczna i klasyczna oraz ciepły wokal Violi. Oszczędna w środkach, za to niezwykle bogata w swoim wyrazie. Zachwyci wszystkich tych, którym bliska jest prostota, piękno i minimalizm. Projekt okładki, grafika to zasługa Agaty Kosno- Jaczewskiej.
Płytę można będzie nabyć w sklepie internetowym na stronie oraz na koncertach. Cena płyty kolędowej to 20 złotych.

Na początku stycznia 2010 roku Viola i Sławek w towarzystwie instrumentów perkusyjnych Kamila Cudzicha ruszają w trasę promującą nowy krążek. Do zobaczenia na koncertach!
Viola Brzezińska, Sławek Kosiński - Wśród nocnej ciszy - kolędy

WIDZIEĆ WIĘCEJ - VIDEO
2009-12-13
Już dziś możesz obejrzeć teledysk do piosenki WIDZIEĆ WIĘCEJ! Trochę czasu nam to zajęło, ale chcieliśmy pokazać Wam jak najlepszą wersję. Raz jeszcze, za realizację clipu i cierpliwość dziękujemy Konradowi Sikorskiemu oraz Maćkowi Szczerbickiemu. Mamy nadzieję, że obrazek do WIDZIEĆ WIĘCEJ Wam się spodoba tak samo jak nam...

Świąteczna PROMOCJA!
2009-12-06
Informujemy, iż w związku z nadchodzącymi świętami przygotowaliśmy dla Wszystkich Fanów specjalną ofertę.

Pakiet promocyjny zawiera: Płytę "Przystań", jeszcze gorącą płytę kolędową "Wśród nocnej ciszy" oraz singiel Violi "Widzieć więcej" gratis. Wszystko to w cenie TYLKO 40 zł (plus koszty wysyłki). ZAPRASZAMY!!!

(Promocja trwa do końca grudnia 2009)

"MUZYKA NA DOBRY WZROK"
2009-10-28
"MUZYKA NA DOBRY WZROK"- pod takim hasłem, w najnowszym wydaniu "Małego Gościa Niedzielnego" ukazał się kalendarz na nadchodzący 2010 rok. A w nim zdjęcia i cytaty wypowiedzi różnych artystów, w tym także i Violi.

I miejsce w Muzycznych Darach
2009-10-22
Z radością oznajmiamy, że piosenka WIDZIEĆ WIĘCEJ obecnie jest na I miejscu listy przebojów Darka Ciszewskiego i Janusza Yaniny Iwańskiego MUZYCZNE DARY!!!
Dziękujemy tym wszystkim, którzy oddali swój głos na Violę.

Widzieć Więcej na liście przebojów radia RDN
2009-10-05
Miło na zakomunikować, że piosenka Violi "Widzieć Więcej" została dodana do propozycji w plebiscycie "Grajmy swoje" czyli polski przebój miesiąca w radiu RDN Małopolska.

Szczegóły na: http://www.rdn.pl/grajmy/

Zachęcamy do głosowania!!!
management

TYLKO MIŁOŚĆ - TELEDYSK
2009-10-02
Nareszcie jest! Długo oczekiwany teledysk do piosenki TYLKO MIŁOŚĆ! Autorem clipu jest Rafał Wieczyński - reżyser filmu "POPIEŁUSZKO - Wolność jest w nas".

Zdjęcia z sesji do singla WIDZIEĆ WIĘCEJ
2009-09-21
Już teraz, w dziale GALERII-KONCERTY możesz obejrzeć kilka zdjęć z sesji do singla WIDZIEĆ WIĘCEJ, która odbyła się w maju w Warszawie. Autorem zdjęć jest Mateusz Otremba.

Brad Terry jako gość specjalny na X warsztatach muzycznych z New Life’m
2009-09-20
Zespół New Life’m gorąco zaprasza na warsztaty muzyczne, które odbędą się w dniach 12-15.XI.2009 w miejscowości Turno-Brzeźce k/Białobrzegów Radomskich.
Gościem specjalnym na tegorocznych warsztatach będzie amerykański jazzman Brad Terry, który poprowadzi nowo utworzoną klasę instrumentów dętych. Z uczestnikami warsztatów pragnącymi śpiewać pracować będą: Basia Włodarska, Lidia Pospieszalska, Viola Brzezińska i Mateusz Otremba Mate.o, z basistami zajęcia będzie prowadził Marcin Pospieszalski, z gitarzystami Robert Cudzich i Krzysztof Szczypuła, z perkusistami Piotr Jankowski a z pianistami Joachim Mencel. O. Andrzej Bujnowski będzie prowadził śpiew liturgiczny.

Koszt warsztatów: 290 zł (nocleg +wyżywienie +materiały szkoleniowe), zaliczka bezzwrotna 150 zł -przy wysyłaniu zgłoszenia. Termin przysyłania zgłoszeń -15.10.2009. Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy wszystkich, którzy pragną rozwijać swe talenty, by grać i śpiewać na Chwałę Pana!!!

Informacje szczegółowe: www.newlifem.com, agnieszka.dubiel@bonart.pl, 0 609 158 566


Strony:  1  <<  11  12  13  14  15  16  17  18  19  >>  28