Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>  26 


JAN PAWEŁ II PORTRET NAJBLIŻSZY
2011-04-29
Od pewnego czasu dostępny jest na rynku komplet 3 płyt DVD zatytułowany JAN PAWEŁ II PORTRET NAJBLIŻSZY. Trzypak wydany został przez Reader's Digest we współpracy z TVP. Dzięki temu wspaniałemu wydawnictwu dowiemy się, jak najbliżsi współpracownicy wspominają Jana Pawła II, z kolei Arturo Mari- fotograf papieski pokaże nam rzadko publikowane zdjęcia Papieża, oprowadzi po Waktykanie.
Jedna z płyt- JAN PAWEŁ II PORTRET NAJBLIŻSZY W DŹWIĘKACH to zbiór ulubionych piosenek Karola Wojtyły, zaczerpniętych z wielu różnych koncertów telewizyjnych w wykonaniu takich artystów jak: Mietek Szcześniak, Kayah, Arka Noego, Stanisław Sojka, Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Krzysztof Krawczyk i oczywiście Viola.

WIELKANOC...
2011-04-23
Kochani! Wszystkim Wam oraz Waszym Najbliższym pragniemy życzyć radosnych, spokojnych i rodzinnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkiego co najlepsze!!!

"ZAKOCHANI" z musicalu PUB
2011-04-22
Jakiś czas temu Viola wraz z wokalistą teatru muzycznego Roma- Danielem Wojsą nagrała w duecie piosenkę do musicalu PUB, który właśnie powstaje w Koszalinie. Piosenkę już dziś możesz usłyszeć tutaj:
Zakochani
Wkrótce bardziej szczegółowe informacje o tym projekcie.

Videoclip do piosenki ZAUFAJ
2011-04-21
Jeśli chcesz obejrzeć teledysk do piosenki ZAUFAJ PANU kliknij tutaj www.youtube.com - ZAUFAJ PANU. Piosenka oraz video do niej nagrane zostały przed kilkoma laty z okazji pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski w 1997r. Oprócz Violi, wśród artystów- gości, których Magda Anioł i Adam Szewczyk zaprosili do współpracy usłyszycie i zobaczycie między innymi Adama Krylika (Chili My), Kasię Kurzawską (Sofa), Darka Malejonka, Kubę Mańkowskiego (Pneuma).

Zdjęcia z I Targów Czekolady, Kawy i Herbaty
2011-03-16
W Galerii - ZDJĘCIA Z KONCERTÓW możesz obejrzeć dwie fotorelacje z Targów Czekolady, Kawy i Herbaty, które odbyły się w Warszawie w dniach 12 i 13 marca w Centrum PRET. Autorami zdjęć są Bogdan Michalak i Tomasz Zybert. Miłego oglądania!

Nagrania wokali w studiu TULUBA
2011-03-08
Kolejny etap nagrywania płyty za nami! Jesteśmy właśnie po 2 dniach sesji nagraniowej głównych wokali, za 3 tygodnie kolejna sesja. Viola nagrywała w studiu TULUBA w Poznaniu pod czujnym uchem Mateusza Otremby (Mate.O).

FOTKI z sesji- studio TULUBA
2011-03-08
... a jako dowód zapraszamy Was do obejrzenia kilku fotek autorstwa Mate.O.
Dział GALERIA - ZDJĘCIA Z KONCERTÓW

MAKING OF z sesji nagraniowej nowej płyty (część I)
2011-03-02
Już dziś możesz obejrzeć relację z nagrań nowej płyty Violi. Jest to materiał z I sesji nagraniowej, na której rejestrowaliśmy band, przed nami jeszcze nagranie smyków i wokali. Meteriał do MAKING OF przygotował specjalnie dla Was Błażej Antonowicz. Oglądaj nas tutaj:
Viola Brzezińska - MAKING OF a new album

FOTORELACJA Z LUBRZY - RECPUBLICA STUDIOS
2011-02-27
Zapraszamy do GALERII - ZDJĘCIA Z KONCERTÓW do obejrzenia zdjęć zrobionych podczas naszych nagrań nowej płyty Violi. A już wkrótce MAKING OF - videorelacja.

Festiwal Czekolady, Kawy i Herbaty po raz pierwszy w Polsce!
2011-02-21
Wszem i wobec ogłaszamy, iż w dniach 12- 13 marca 2011 w Warszawie będzie miał miejsce I Festiwal Czekolady, Kawy i Herbaty.
Dla wszystkich miłośników tych pyszności to zapewne wspaniała wiadomość (dla nas TEEEEEEEEEEEEŻ!) Oj, będzie się działo!
Wśród wielu przeróżnych atrakcji na dwa dni festiwalu zaplanowane są dwa koncerty Violi. Każdy może przyjść, zapraszamy serdecznie! Zapamiętajcie! 12 i 13 marca, godz. 17.00, Centrum PRET S.A, ul. Domaniewska 37A. Więcej informacji na www.czekoladowezycie.com


Strony:  1  <<  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>  26