Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>  28 


PRAWDZIWY RARYTAS! Nieznana piosenka w wykonaniu Violi!!!
2011-05-16
Kilka lat temu Viola nagrała 3 piosenki, które miały się ukazać na płycie autorskiej Janusza Bigdy(wspaniałego kompozytora, gitarzysty, wokalisty). Z różnych względów nie doszło jednak do wydania płyty.
Minęło kilka lat i... znaleźliśmy ja na www.youtube.com (za co dziękujemy osobie, która ja tam umieściła) i już teraz możecie jej posłuchać - Wioletta Brzezińska - Tajemniczy Ogród

JAN PAWEŁ II PORTRET NAJBLIŻSZY
2011-04-29
Od pewnego czasu dostępny jest na rynku komplet 3 płyt DVD zatytułowany JAN PAWEŁ II PORTRET NAJBLIŻSZY. Trzypak wydany został przez Reader's Digest we współpracy z TVP. Dzięki temu wspaniałemu wydawnictwu dowiemy się, jak najbliżsi współpracownicy wspominają Jana Pawła II, z kolei Arturo Mari- fotograf papieski pokaże nam rzadko publikowane zdjęcia Papieża, oprowadzi po Waktykanie.
Jedna z płyt- JAN PAWEŁ II PORTRET NAJBLIŻSZY W DŹWIĘKACH to zbiór ulubionych piosenek Karola Wojtyły, zaczerpniętych z wielu różnych koncertów telewizyjnych w wykonaniu takich artystów jak: Mietek Szcześniak, Kayah, Arka Noego, Stanisław Sojka, Andrzej Piaseczny, Justyna Steczkowska, Krzysztof Krawczyk i oczywiście Viola.

WIELKANOC...
2011-04-23
Kochani! Wszystkim Wam oraz Waszym Najbliższym pragniemy życzyć radosnych, spokojnych i rodzinnych świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wszystkiego co najlepsze!!!

"ZAKOCHANI" z musicalu PUB
2011-04-22
Jakiś czas temu Viola wraz z wokalistą teatru muzycznego Roma- Danielem Wojsą nagrała w duecie piosenkę do musicalu PUB, który właśnie powstaje w Koszalinie. Piosenkę już dziś możesz usłyszeć tutaj:
Zakochani
Wkrótce bardziej szczegółowe informacje o tym projekcie.

Videoclip do piosenki ZAUFAJ
2011-04-21
Jeśli chcesz obejrzeć teledysk do piosenki ZAUFAJ PANU kliknij tutaj www.youtube.com - ZAUFAJ PANU. Piosenka oraz video do niej nagrane zostały przed kilkoma laty z okazji pielgrzymki Ojca Świętego Jana Pawła II do Polski w 1997r. Oprócz Violi, wśród artystów- gości, których Magda Anioł i Adam Szewczyk zaprosili do współpracy usłyszycie i zobaczycie między innymi Adama Krylika (Chili My), Kasię Kurzawską (Sofa), Darka Malejonka, Kubę Mańkowskiego (Pneuma).

Zdjęcia z I Targów Czekolady, Kawy i Herbaty
2011-03-16
W Galerii - ZDJĘCIA Z KONCERTÓW możesz obejrzeć dwie fotorelacje z Targów Czekolady, Kawy i Herbaty, które odbyły się w Warszawie w dniach 12 i 13 marca w Centrum PRET. Autorami zdjęć są Bogdan Michalak i Tomasz Zybert. Miłego oglądania!

Nagrania wokali w studiu TULUBA
2011-03-08
Kolejny etap nagrywania płyty za nami! Jesteśmy właśnie po 2 dniach sesji nagraniowej głównych wokali, za 3 tygodnie kolejna sesja. Viola nagrywała w studiu TULUBA w Poznaniu pod czujnym uchem Mateusza Otremby (Mate.O).

FOTKI z sesji- studio TULUBA
2011-03-08
... a jako dowód zapraszamy Was do obejrzenia kilku fotek autorstwa Mate.O.
Dział GALERIA - ZDJĘCIA Z KONCERTÓW

MAKING OF z sesji nagraniowej nowej płyty (część I)
2011-03-02
Już dziś możesz obejrzeć relację z nagrań nowej płyty Violi. Jest to materiał z I sesji nagraniowej, na której rejestrowaliśmy band, przed nami jeszcze nagranie smyków i wokali. Meteriał do MAKING OF przygotował specjalnie dla Was Błażej Antonowicz. Oglądaj nas tutaj:
Viola Brzezińska - MAKING OF a new album

FOTORELACJA Z LUBRZY - RECPUBLICA STUDIOS
2011-02-27
Zapraszamy do GALERII - ZDJĘCIA Z KONCERTÓW do obejrzenia zdjęć zrobionych podczas naszych nagrań nowej płyty Violi. A już wkrótce MAKING OF - videorelacja.


Strony:  1  <<  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>  28