Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  18  19  20  21  22  23  24  25  26  >>  29 


Nowa strona Violi
2008-05-01
Jak było zapowiadane, w dniu dzisiejszym nastąpiła odsłona nowej wersji strony Violi i Zespołu. Strona utrzymana jest w stylistyce okładki najnowszej płyty Violi i Zespołu "Przystań", której premiera spodziewana jest w tym miesiącu.
Autorką zdjęć i grafiki na stronie oraz płycie jest Agata Kosno. Za część informatyczną działania strony odpowiada Maciek Filipowicz.

PREMIERA PłYTY- Hurrraaaa!!!!!!!!!
2008-04-25
W drugiej połowie maja ukaże się długo oczekiwana płyta solowa Violi. Na krążku znajduje się 11 piosenek utrzymanych w stylistyce pop-rockowej. Produkcją muzyczną "PRZYSTANI" zajęli się Bartosz Mielczarek (bas) i Grzegorz Hinczewski (piano). Ponadto, na płycie usłyszycie Michała Maliszewskiego (gitary), Tomka Franciszkowskiego (perkusja), a także Jacka Leśniewskiego (perkusja). Gościnnie, w kilku utworach zagrał kwintet smyczkowy. Wokale zasilili: Adam Krylik(Chili My) oraz Anna Brzezińska.
Warto było czekać...

Niebawem podamy informację o tym, gdzie będzie można kupić płytę oraz dokładną datę jej premiery.

"Polska według kobiet"
2008-04-24
W połowie maja w Empikach, we wszystkich dobrych księgarniach w całym kraju ukaże się przewodnik turystyczny "POLSKA WEDŁUG KOBIET".
Jak sam tytuł wskazuje będą to rekomendacje różnych miejsc opisanych tylko przez kobiety. W dziale poświęconym Warmii i Mazurom znalazł się między innymi opis dwóch ulubionych miejsc Violi.
Wydawcą przewodnika jest Cartablanca (PWN).
Gorąco polecamy!!!

Nowa strona WWW
2008-04-24
W związku ze zbliżającą się premierą płyty Violi, 1 maja ruszy nowa strona Violi i Zespołu.
O piękną szatę graficzną oraz zdjęcia zadbała Agata Kosno, od strony informatycznej i administracyjnej o nową "WWW" zatroszczył się Maciek Filipowicz.
Mamy nadzieję, że strona Wam się spodoba, czekamy na Wasze opinie.

NIEDZIELNIK z Violą
2008-04-04
W najbliższą niedzielę 6 kwietnia o godz. 8.00 w TV PULS Viola będzie jednym z gości programu NIEDZIELNIK. Dobra wiadomość dla tych, którzy nie będą mieli okazji obejrzeć programu w niedzielę- powtórka NIEDZIELNIKA w poniedziałek 7 kwietnia o godz. 10. 00.
Zapraszamy do oglądania i słuchania!

Wesołych Świąt!
2008-03-19
Z okazji nadchodzących świąt Zmartwychwstania Pańskiego, życzymy Wam radości prawdziwej, pokoju w sercu, miłości.
Wesołych Świąt!
Viola i Zespół

Koncert charytatywny dla Michała Kulentego
2008-03-19
Dnia 26 marca 2008 w stołecznym klubie Hybrydy o godz. 19 odbędzie się koncert dedykowany wybitnemu saksofoniście jazzowemu - Michałowi Kulentemu. W tym wyjątkowym wydarzeniu oprócz Violi, której towarzyszyć będzie Marcin Riege, wystąpią ponadto: Chily My, Mate.o, Gospel Rain, Full Power Spirit.
Zapraszamy wszystkich tego dnia do Hybryd!

"Muzyka Chrześcijan"
2008-03-18
Czy istnieje "muzyka chrześcijańska"? Co charakteryzuje muzykę chrześcijan w Polsce?
To co sądzą na te tematy ludzie związani z tym nurtem można posłuchać w reportażu Konrada Sikorskiego "Muzyka chrześcijan w Polsce" na portalu onet.pl.
Oprócz Violi wypowiadają się na ten temat Lidia i Marcin Pospieszalscy, Mate.O, Gospel Rain i Chili My, a także inne osoby zaangażowane w tworzenie i propagowanie takiej muzyki.

Ruszamy w trasę!!!
2008-03-12
Po krótkiej przerwie spowodowanej między innymi finalizowaniem prac nad płytą ruszamy w Polskę. W dziale KONCERTY dodaliśmy nowe terminy. Do zobaczenia na koncertach!

OPOLE '95 z VIOLĄ
2008-03-02
Od tygodnia w internecie zobaczyć można występ Violi w koncercie DEBIUTY na KFPP w Opolu, który przyniósł jej nagrodę główną im. Anny Jantar. Jeśli chcesz to zobaczyć, kliknij tu - "U stóp szklanych gór"


Strony:  1  <<  18  19  20  21  22  23  24  25  26  >>  29