Viola
Viola Brzezińska A2

NOWOŚCI

Strony:  1  <<  24  25  26  27  28 


Zdjęcia z koncertu w Skarżysku Kamiennej
2006-09-15
W dziale KONCERTY już dziś możesz obejrzeć nowe zdjęcia z koncertu, który miał miejsce 18. 06. 06 w Skarżysku Kamiennej. Zapraszamy!!!

VII warsztaty muzyczne z New Life’m
2006-09-13
Zespół New Life’m gorąco zaprasza na warsztaty muzyczne , które odbędą się w dniach 30.11 – 3.12.2006 w Dąbrowicy k/Lublina.
Więcej...

NOWOŚCI NA STRONIE!!!
2006-09-12
Jeszcze dziś zapraszamy Cię do odwiedzenia galerii w dziale KONCERTY, a w niej do obejrzenia kilka nowych zdjęć z koncertu w Polkowicach. Autorem zdjęć jest Artur Ozdarski. Poza tym w dziale PRASA przeczytasz wywiad z wokalistką, który ukazał się w najnowszym numerze magazynu Ruah.

Tygodnik "IDZIEMY"
2006-09-10
Już wkrótce, w kolejnym numerze tygodnika "Idziemy" ukaże się rozmowa redaktor Anny Biniek z Violą na temat jej wyborów, planów dotyczących nowej płyty, etc. Rozmowę ponadto ubogacają wypowiedzi różnych artystów na temat Violi oraz ciekawe zdjęcia. Zachęcamy do przeczytania tego wywiadu oraz do zapoznania się z tym ciekawym tygodnikiem!

Viola w Radiowej Jedynce
2006-08-17
W najbliższą niedzielę 20-go sierpnia o godz. 8:45 Viola będzie gościem porannej audycji I programu Polskiego Radia. Audycja poświęcona będzie fenomenowi muzyki chrześcijan w Polsce.
Gorąco zapraszamy przed radioodbiorniki!!!

Radiowa TRÓJKA - Audycja
2006-08-08
16.07.06 na antenie PR 3 miała miejsce premiera piosenki pt: "Druga po Bogu". Tego dnia Viola była gościem audycji prowadzonej przez Patrycję Michońską.
Autorem tej porywającej piosenki jest Michał Maliszewski- gitarzysta grający z Violą. "Druga po Bogu" dostępna w PLIKACH jako MP3. Miłego słuchania!!!

WWW w wersji angielskiej
2006-08-08
14. 07. 06 ruszyła strona Violi. W związku z tym, że stronę odwiedziło także wiele osób z zagranicy, najwięcej z Kanady i USA, poza tym z wielu krajów europejskich, wkrótce uruchomiona zostanie angielska wersja strony www.violabrzezinska.pl
Zapraszamy!

ŚWIEŻE BRZMIENIE
2006-07-07
Jak wspominaliśmy wcześniej, od pewnego czasu Viola wraz zespołem pracuje nas swoją debiutancką płytą. Na płycie, poza piosenkami autorstwa Violi znajdą się utwory napisane przez Bartka Mielczarka, Grzegorza Hinczewskiego i Michała Maliszewskiego - czyli przez niezwykle utalentowanych, młodych muzyków, z którymi wokalistka pracuje na co dzień, a także piosenka napisana specjalnie dla Violi przez Joachima Mencla- cenionego, doświadczonego pianisty, kompozytora i aranżera (m. in. NLM).
Całość materiału utrzymana będzie w stylistyce pop-rockowej z elementami pulsującej elektroniki, smyczków. Ci, którzy słyszeli Violę z zespołem na koncertach uważają, że muzyka jest niezwykle energetyczna, porywająca, tchnie świeżością, a teksty przemyślane i głębokie.
Datę premiery płyty podamy wkrótce. Uzbrójcie się w cierpliwość. Naprawdę, warto poczekać!

SINGIEL TYLKO MIŁOŚĆ
2006-04-12
W połowie marca Viola była gościem programu MIASTO KOBIET w TVN Style. Po emisji programu na forach internetowych pojawiły się pytania o płytę Violi. Otóż zainteresowanym ogłaszamy wszem i wobec, że od pewnego czasu trwają intensywne prace nad solową płytą Violi. Efektem tej pracy jest piosenka „Tylko miłość”, która niedługo będzie dostępna na stronie w postaci mp3.

REKORDZISTKA VIOLA BRZEZIŃSKA
2006-03-06
Jak donosi portal młodzieżowy www.bosko.pl Viola jest obecnie najpopularniejszą wokalistką.
Pieśń „Ogrodzie Oliwny” jest najczęściej odtwarzanym plikiem i już przekroczył liczbę 20 tysięcy odsłuchań!


Strony:  1  <<  24  25  26  27  28